KONST / Litografier / Färglitografi 10974074
nr 1097 4074
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), golfspelare, 76/300, signerad, motivet: 53x37
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:40:14
20/3 20:35:14
20 mar